שירות לקוחות

הגנת הפרטיות

של מי האתר?

האתר נמצא בבעלותה וניהולה של חברת IMS בע״מ
משרדי החברה נמצא ב-משה לוי 11 ראשון לציון

מהו המידע שנאסף בזמן השימוש באתר?

במהלך הגלישה באתר, נאסף מידע שאינו מזהה את המשתמש אישית, המידה נאסף בצורה אוטומטית והוא בכל הדפים שבהם ביקרו הגולשים, סוג התוכן שנצפה, מאיפה הגיעה האתר, זמן השהייה באתר, סוג המערכת שבאמצעותה הגעת לאתר. המידע הוא סטטיסטי בלבד. הוא אינו מאפשר לנו לדעת. המידע מאוחסן בשרתי החברה. 

מתי האתר מקבל מידע אישי?

 אנו שמים דגש רב על כל המידע המזהה אותך אישית אשר יועבר אלינו באמצעות אישית שלך ובאמצעות האישור שלך בלבד. לדוגמא:  אם ישלח אליך ניזולייטר הנשלח באימייל, יוכל להשלח רק אם נרשמת כמנוי. במסגרת ההרשמה תדרש למסור מידע אישי, מספר טלפון, שם מלא וכותבת מייל. במידה ותבוצע הזמנה או הרשמת צור קשר דרך האתר, הנתונים ישמרו בשרתי החברה

מה השימוש שלנו במידע?

השימוש שיתבצע בפרטים שימסרו לנו וגם הנתונים הנאספים בזמן השימוש באתר, יעשה בכפוף לחוקים של מדינת ישראל ועם דגש רב על החוקים הנוקשים של מדיניות הפרטיות לטובת המטרות הבאות:

במידה ללא פרטים (לא מזוהה) – מידע שלא מיוחס לאדם, אנו עושים שימוש פנימי לטובת ייעול חווית המשתמש בעיקר, בנוסף מידע לא שמי יכול להיות מעובר לטובת חקר לגורמים אחרים. לדוגמא: כמות הביקורים באתר, כמות סשן לכל משתמש וכו.. אך ללא פרטים המזהים אישית את הגולש באתר.

במידה ומסרת לנו את הפרטים המזהיים שלך בצורה עצצמאית, אנו נהיה רשאים לשלוח מדי פעם מידע על שירותים חדשים הניתנים, מוצרים חדשים ועוד.. מידע זה ישלח אליך רק אם נתת את הסכמתך המפורשת! בכל רגע נתון אפשר לבטל את הסכמתך ולבקש למחוק אותך מהמאגר רשימת התפוצה. שום פרט מפרטיך האישיים לא יעבור לחברות מפרסמות אחרות

 האם עובר מידע לצד שלישי ומתי?

אנחנו מתחייבים שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג׳. פרטי כרטיס האשראי שלך מועברים לחברת האשראי לטובת ביצוע העסקה. כתובת המגורים והטלפון יועבר למובילי החברה לצורך סיום ההזמנה.

הגנת המידע הנכנס לאתר

האתר שלנו מבוסס מערכות מתקדמות לאבטחת מידע, השרת מוגן ומאובטח!

סגור סל הקניות (0)
סגור התחברות

אנחנו רוצים לחסוך לכם זמן.
התחברו או צרו חשבון ותתחילו לעקוב אחרי ההזמנות שלכם.

התחברות יצירת חשבון
סגור התחברות

התחבר

הרשמה

הסיסמה תישלח לכתובת האימייל שלך.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our מדיניות פרטיות.

1